Cashback & Shopping Points

 • 1% + 1 по 6500 MKD Купување
 • ПРИФАЌА Online продавница

Контакт

 • Контакт
  тел: +389 2 30 900 67
 • Важно!
  Пред да го направите Вашето купување, Ве молиме осигурајте се дека Вашиот пребарувач ги има исправните подесувања за cookie . Сите важни информации за онлајн пазарувањето можете да ги најдете во ЧПП!
 • Трговски партнер ID
  369000040

Општи услови


Работно време: 08:00 часот до 18:00 часот
Сабота 08:00 часот до 14:00 часот
Недела и државни празници не се врши достава.

*Нарачките направени секој работен ден после 16.30 часот и сабота после 12.30 часот ќе бидат доставени наредниот работен ден.
**Ве молиме задолжително да ја потврдите нарачката со клик на „ПОТВРДИ LYONESS НАРАЧКА“


За овој Трговски партнер, Вашите предности се основаат на бруто вредноста од Вашето купување.

Опис

Ние сме ланец маркети во Скопје со докажано најдобрата услуга во градот! Имаме 18години искуство и Ви гарантираме топол и искрен прием. Освен услугата како најголем адут, нашите маркети се познати по големиот и квалитетен асортиман на производи, свежото овошје, свежо печените багети и свежите багет-сендвичи кои се единствени во Скопје, во маркетот во Црниче асортиманот е зголемен со свежо месо, риба и готвени јадења  СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ЗА КОМПАНИИ: Директна достава на продуктите од нашите маркети со цена од полица! Контактирајте не за повеќе информации. Нашите маркети се наоѓаат во следните населби во градот: Центар, Карпош 1, Црниче, Кисела Вода ,Аеродром, Порта Влае и Ново Лисиче.

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.