Urban X Store

Cashback & Shopping Points

  • 3% + 2 по 6500 MKD Купување

Опис

 

Ве молиме прикажете го кодот на касата со цел рачно внесување на истиот!

Urban X Store е мултибренд продавница составена од следните брендови: Fila, Puma, Vans, Salomon, 4F и Timberland.

Производите се разновидни и располагаме со опрема за вежбање, lifestyle  парчиња и многу голем избор на патики и чизми.

 

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.