Cashback & Shopping Points

  • 2,5% + 1 по 6500 MKD Купување

Опис

Ве молиме прикажете го кодот на касата со цел рачно внесување на истиот!

Тука во TALLY WEiJL бренд од Базел, ние ги дизајнираме најновите FASHION MUST-HAVES на сезоната само за вас! Тимот на Tally  континуирано патува низ светот, откривајќи ги најновите трендови и стилови.

Од ултра кул стилови на тексас до фустани, сигурно ќе го најдете совршеното парче. Повелете во Skopje City Mall први спрат.

 

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.