Cashback & Shopping Points

  • 2% + 1 по 6500 MKD Купување
  • ПРИФАЌА Cashback - картичка

Контакт

Опис

Во ексклузивната продавница на Вардар може да се купат дресови од вашите омилени ракометари, ракометарки или пак фудбалери, разни спортски реквизити и сувенири. Во фан шопот е застапен и светски познатиот бренд за спортска опрема, Hummel.

Овој ФАН ШОП е прв од ваков тип во Македонија.

 

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.